all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • Microplex VMz® potravinový komplex

  Dostupnosť:
  Posielame do 3 až 5 dní


  Záruka
  • Popis

   Microplex VMz®  potravinový komplex
    

   Je 100% prírodný bez akejkoľvek syntetiky a v sebe spája jedinečnú technológiu pre vstrebávanie a využitie živín.
   DoTerra dostáva vitamíny na vyššiu úroveň, tým, že ich poskytuje spolu s ďalšími dôležitými živinami (nevyhnutnými pre lepšie vstrebávanie) ako sú bioflavonoidy s využitím glykoproteínovej matrice.

   Vývojári, naturopati a tí, ktorí robia v zdravotnom priemysle vedia, že naše telo nevstrebáva vitamíny, ak nemáme potrebné ko-nutrienty a minerály. Bez nich vitamíny iba prejdú telom bez toho, aby sa vstrebali, alebo telo použije svoje vlastné minerály na to, aby mohlo použiť vitamíny.
   Naše telá sú stavané tak, aby si brali živiny z rastlín a nie z liekov. Ovocie a zelenina majú všetko potrebné pre naše zdravie. Avšak priemerný Európan nezje dosť ovocia a zeleniny a ak áno, ovocie a zelenina už nemá taký obsah živín vzhľadom na vyčerpanú pôdu, alebo spôsob zberu daných rastlín.
   Doterra tak posiela surový rastlinný materiál na spracovávanie a fermentovanie kvasnicami, prostredníctvom niečoho, čo sa volá glykoproteínová matrica. Tento proces je patentovaný a je US Patent #6864231, 6942856, 7138113

   Kvasnice štiepia a uchovávajú živiny, aby ich telo vedelo stráviť a vstrebať. Telo to rozoznáva ako jedlo a nie ako cudzí materiál, ako napríklad syntetický vitamín C. A ako môžete vidieť na štítku, dosahuje to naše denné požiadavky na vitamíny.
   Vstrebávanie a BIO dostupnosť sú v zdravotnom priemysle veľmi dôležité. Táto technológia glykoproteínovej matrice spolu s Enzýmovým asimilačným systémom robí.


   PRIMÁRNE VÝHODY

   • Poskytuje 22 základných vitamínov a minerálov na podporu normálneho rastu, funkcie a udržiavania buniek *
   • Obsajuje tiež minerály vápnik, horčík, a zinok a 72 organických stopových minerálov pre optimálne zdravie kostí a metabolizmus. 
   • Bojuje s voľnými radikálmi antioxidantmi, obsahuje vitamíny A, C a E *
   • Podporuje zdravý metabolizmus a bunkovú energiu *
   • Podporuje zdravie kostí pomocou vápnika, horčíka, zinku a vitamínu D *
   • Podporuje zdravú imunitnú funkciu *
   • Podporuje zdravé trávenie *
   • Prírodný folát z citrónovej kôry
   • Vyvážená zmes esenciálnych vitamínov vrátane antioxidantov a vitamínov A, C a E; energetický komplex vitamínov B; prezentované v patentovanej glykoproteínovej matrici pre zvýšenú biologickú dostupnosť *
   • Zahŕňa vyváženú zmes chelátovaných minerálov vrátane vápnika, horčíka, zinku, selénu, medi, mangánu a chrómu.
   • Zahŕňa celú potravu botanická zmes kel, púpava, petržlen, kelp, brokolica, kukurica brussels, kapusta a špenát
   • Formulované zmesou proteáz, laktázy, lipázy, amylázy, α-galaktozidázy, diastázy, glukoamylázy a peptidázy z tráviaceho enzýmu
   • Obsahuje celý rad foriem vitamínu E vrátane tokotrienolov
   • Obsahuje doTERRA zmes na upokojenie žaludka z maty, zázvoru a rasce lúčnej, ktorá pomáha

   upokojiť žalúdok

   Microplex VMz  je zakapsulovaný v zeleninových kapsuliach bez použitia sodium lauryl sulfátov, neobsahuje pšenicu ani mliečne produkty a neobsahuje ani žiadne živočíšne produkty.

    

   BALENIE: 120 vegetariánskych kapsúl - Microplex VMz (34200005)

    

   dōTERRA produkty za veľkoobchodné ceny - 25%,  môžete nakúpiť ak si zriadite vlastný účet.  Viac informácii TU!

   Upozornenie:
   * Esenciálne oleje doTERRA nie sú žiaden zázračný liek. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.
   Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.
   Celý obsah tejto webovej stránky vychádza jednak z názorov a výskumnej práci spoločnosti DoTerra a ďalších rôznych výskumov a publikácii nemocníc, výskumných ústavov a pod., pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.
    

  • Najpredávanejšie v kategórii

   • PB Assist Junior - detské probiotiká
    Momentálne nedostupné
    40.50 € s DPH

   • TerraZyme® - komplex tráviacich enzýmov
    Posielame do 3 až 5 dní
    56.00 € s DPH


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie