all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • Spôsob získavania a čistota

  Spôsob získavania – čistota esenciálnych olejov. CPTG Testing

  Esenciálne oleje dōTERRA s terapeutickou čistotou sú 100-percentne čisté, prírodné aromatické výťažky extrahované z rastlín.

  Esenciálne oleje s terapeutickým účinkom sa najčastejšie získavajú procesom destilácie pomocou vodnej pary pri nižšej teplote, počas ktorého para cirkuluje cez rastlinný materiál pod tlakom a uvoľnuje esenciálne oleje do pary. Ako sa zmes pary ochladzuje, voda a oleje sa oddeľujú a olej sa zbiera vo svojej čistej podobe.  Neobsahujú žiadne prídavné látky alebo umelé prísady, ktoré by mohli zhoršovať kvalitu produktu. Správna extrakcia a metóda kontroly kvality okrem iného zaisťuje, že esenciálne oleje dōTERRA neobsahujú žiadne znečisťujúce zložky, ako napríklad pesticídy alebo stopy iných chemikálií. Okrem systému zaistenia kvality sa 100-percentne čistý a prírodný esenciálny olej dōTERRA CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® podrobuje dodatočnému testovaniu kvality, ktoré zaisťuje správne zloženie aktívnej prírodnej zložky.

  Na zaistenie olejov najvyššej kvality je nevyhnutné vybudovať dôveryhodnú sieť pestovateľov a remeselníkov po celom svete. Najefektívnejšie zdroje esenciálnych olejov sú tak rozmanité, ako rastliny, z ktorých ochádzajú. Poskytovatelia olejov nižšej kvality si neuvedomujú, že najlepšie zdroje esenciálnych olejov nie je možné získavať na jednom geografickom mieste, a že rastliny určené na extrakciu aromatických olejov najvyššej kvality nie je možné pestovať len v jednom klimatickom pásme. Semená, kôra, stonky, korene alebo kvety používané pri výrobe olejov si vyžadujú špecifické prostredie, aby vyprodukovali tie najúčinnejšie aromatických zložiek.

  Z toho dôvodu vyhľadáva spoločnosť dōTERRA svoje zdroje esenciálnych olejov po celom svete.

  https://www.youtube.com/watch?v=i5ZRrsNUk3I&index=3&list=PLONNLyIZXjAUYnkQsp_kMaSWkJVjesh0V

   

  Protokol kvality CPTG jednotlivých olejov - zadajte kód, ktorý nájdete na dne flašky: 

  https://sourcetoyou.com/

   

   

  Zoradiť podľa:
  Pohlavie:
  Značka:

  Nenašiel sa žiadny produkt


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie