all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • PB Assist® + Probiotický obranný prípravok

  Dostupnosť:
  Posielame do 3 až 5 dní


  Záruka
  • Popis

   PB Assist® + Probiotický obranný prípravok 

    

   PB Assist®+ je originálna zmes prebiotickej vlákniny a šiestich kmeňov probiotických organizmov v jedinečnej dvojvrstvovej zeleninovej kapsuli, ktorá obsahuje 6 miliárd CFU aktívnych probiotických kultúr a rozpustných prebiotických  FOS (frukto-oligosaccharidov), ktoré podporujú priľnutie a rast kultúr. Dodávací systém dvojitej kapsule s časovým uvoľňovaním ochraňuje citlivé probiotické kultúry z žalúdočnej kyseliny.
   Dávkovací systém s dvojitými kapsulami s časovým uvoľňovaním je určený na ochranu citlivých probiotických kultúr pred žalúdočnou kyselinou. PB Assist+ podporuje zdravé tráviace funkcie a imunitu a je bezpečný na použitie pre celú rodinu.

   Zloženie: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus laktis, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus casei, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium bifidum.

   Primárne výhody

   • Podporuje pozitívnu rovnováhu a proliferáciu užitočných baktérií *
   • Udržiava zdravú bilanciu črevnej mikroflóry *
   • Podporuje zdravé fungovanie tráviaceho a imunitného systému *
   • Podporuje zdravie tráviaceho traktu, najmä čriev a hrubého čreva *
   • Pomáha optimalizovať metabolizmus a vstrebávanie potravy *

   * Tieto vyhlásenia neboli hodnotené Správou pre potraviny a liečivá. Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

   Odporúčané použitie

   Vezmite jednu dvojvrstvovú kapsulu trikrát denne s jedlom po dobu 10 dní každý mesiac, aby ste podporili kolonizáciu priateľskej tráviacej flóry. * Môže sa používať častejšie a dlhšie, ak je zažívacia flóra ohrozená tráviacim stresom. PB Assist + sa tiež môže používať pri cestovaní na posilnenie tráviacej imunity, alebo raz za deň ako ochrana pre ľudí s príležitostným tráviacim nepohodlím. *

   Upozornenie

   Niektorí ľudia môžu pocítiť počiatočnú zmenu v tráviacom trakte, keď začnú používať prebiotické FOS a probiotiká. Pre väčšinu ľudí sú tieto príznaky mierne a po niekoľkých dňoch by mali zmiznúť. Tehotné alebo dojčiace ženy a ľudia so známymi zdravotnými problémami by sa mali poradiť s lekárom pred použitím. Nepoužívajte, ak je fľaša otvorená alebo sú rozbité kapsuly. 
   Poznámka: Napriek tomu, že technológia PB Assist + s dvojvrstvovou zapuzdrením  odporúča sa, aby neotvorené fľaše PB Assist + boli skladované na chladnom, suchom mieste a otvorené fľaše by mali byť v chladničke pokiaľ je to možné.


   Balenie:  30 vegetariánskych kapsulí

    

   dōTERRA produkty za veľkoobchodné ceny - 25%,  môžete nakúpiť ak si zriadite vlastný účet.  Viac informácii TU!

   Upozornenie:
   * Esenciálne oleje doTERRA nie sú žiaden zázračný liek. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.
   Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.
   Celý obsah tejto webovej stránky vychádza jednak z názorov a výskumnej práci spoločnosti DoTerra a ďalších rôznych výskumov a publikácii nemocníc, výskumných ústavov a pod., pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.
    

  • Najpredávanejšie v kategórii

   • PB Assist Junior - detské probiotiká
    Momentálne nedostupné
    40.50 € s DPH

   • TerraZyme® - komplex tráviacich enzýmov
    Posielame do 3 až 5 dní
    56.00 € s DPH

   • IQ Mega rybí olej pre deti
    Posielame do 3 až 5 dní
    54.30 € s DPH


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie