all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • TerraZyme® - komplex tráviacich enzýmov

  Dostupnosť:
  Posielame do 3 až 5 dní


  Záruka
  • Popis

   dōTERRA TerraZyme® - komplex tráviacich enzýmov

   Komplex tráviacich enzýmov je vlastnou zmesou doTERRA, zložená z aktívnych enzýmov a obsahuje minerálne prvky , ktoré často chýbajú v jedle, ktoré je varené, procesované a plné konzervačných látok. 
   Silná kombinácia tráviacich enzýmov TerraZyme podporuje v tele neustálu produkciu enzýmov nevyhnutných pre zdravé biochemické funkcie v celom tele vrátane zdravého trávenia živín z jedla a bunkového metabolizovania živín na energiu. 
   TerraZyme obsahuje množstvo enzýmov, ktoré pomáhajú pri trávení bielkovín. tukov, komplexných uhľohydrátov, cukrov a vlákniny.
   TerraZyme tiež obsahuje patentovaný Enzýmový asimilačný systém minerálov, ktoré sú nevyhnutné pre enzymatickú aktivitu v celom tele.

   TerraZyme je vynikajúcim produktom pre ľudí so špecifickými intoleranciami jedla, ktoré vznikajú z nedostatku tráviacich enzýmov.

   Komplex doTERRA TerraZyme je vlastnou zmesou ôsmich aktívnych enzýmov:
   • Protease – Štiepi bielkoviny na peptidy a aminokyseliny.
   • Amylase – Štiepi uhľohydráty, škroby, a cukry.
   • Lipase – Štiepi tuky a oleje, pre absorpciu v čreve.
   • Lactase – Štiepi laktózu z mliečneho cukru.
   • Alpha Galactosidase – Štiepi komplexné polysacharidy, ktoré sa nachádzajú v strukovinách a hlubovitej zelenine, ktoré môžu spôsobovať nafukovanie a plyny.
   • Cellulase – Štiepi vlákninu na pomoc pri trávení ovocia a zeleniny.
   • Maltase – Štiepi maltózové cukry na glukózu kvôli energii.
   • Sucrase – Štiepi sacharózu na fruktózu a glukózu kvôli energii.

   Obsahuje: Tummy Tamer  z mäty, zázvoru  a výťažkov semien rasce  pre odporu  gastrointestinálneho pohodlia. 

   Enzýmy sú špecializované bielkoviny, ktoré fungujú ako katalyzátory pri skoro všetkých bunkových funkciách a chemických reakciách v celom tele. Enzýmy hrajú významnú úlohu pri raste, hojení a reprodukcii. Sú tiež nevyhnutné pre dýchanie, myslenie, imunitnú funkciu, reguláciu hormónov, detoxikáciu a tisíce iných biochemických funkcií. Enzýmy sú takisto dôležité pri trávení živín z jedla a premene živín na energiu v bunkách.

   Enzýmy môžu vznikať vo vnútri i mimo tela. Endogénne enzýmy sa produkujú v tele a môžu byť klasifikované ako metabolické enzýmy a tráviace enzýmy. Metabolické enzýmy sú aktívne v krvi, tkanivách a orgánoch. Tráviace enzýmy sa vylučujú pečeňou a pankreasom a pomáhajú telu premieňať potraviny na použiteľné živiny. Exogénne enzýmy sú enzýmy pochádzajúce mimo tela a sú klasifikované ako potravinárske enzýmy. Potravinárske enzýmy sa nachádzajú v surových, nespracovaných potravinách a pomáhajú rozkladať živiny počas trávenia. *

   Schopnosť tela neustále produkovať metabolické a tráviace enzýmy je obmedzená dostupnosťou surovín a výrobnou kapacitou. Ak naše diéty neobsahujú dostatočné potravinárske enzýmy na rozrušenie potravy, ktorú jeme, zdroje endogénneho enzýmu nášho tela musia smerovať k produkcii tráviacich enzýmov, aby sa urýchlili premeny potravín na biologicky dostupné živiny. Výrobná kapacita zameraná na výrobu tráviacich enzýmov je kapacita, ktorá nie je k dispozícii na produkciu dôležitých metabolických enzýmov.

   Neustála potreba tela na produkciu tráciacich enzýmov môže vyústiť do chronickej nedostatočnosti metabolických enzýmov, ktoré sú nevyhnutné pre optimálne zdravie a bunkovú funkciu. Jedným príkladom dôležitého metabolického enzýmu je superoxide dismutase (SOD), ktorý ochraňuje bunky pred molekulami voľných radikálov. Metabolické enzýmy sú tiež nevyhnutné na tvorenie energie, rast a obnovu tkanív  a manažovanie toxických odpadových látok. Keď jeme jedlá bohaté na enzýmy, naše telá nepotrebujú toľko zdrojov na produkciu tráviacich enzýmov a majú väčšiu kapacitu na vytváranie optimálnych hladín metabolických enzýmov.

   Chronický nedostatok enzýmov sa spája s množstvom zdravotných problémov.

   Návod na použitie

   Vezmite jednu až tri zeleninové kapsule spolu s jedlom po celý deň. Ak vaše jedlo obsahuje veľa čerstvých surovín, vezmite si jednu kapsulu. Ak vaše jedlo zahŕňa vysoko spracované, varené potraviny alebo potravinárske výrobky, o ktorých je známe, že spôsobujú špecifické ťažkosti s GI, užívajte dve až tri kapsuly s jedlom. 

    

   BALENIE: 90 ks vegetariánskych kapsúl

    

    

   dōTERRA produkty za veľkoobchodné ceny - 25%,  môžete nakúpiť ak si zriadite vlastný účet.  Viac informácii TU!

   Upozornenie:
   * Esenciálne oleje doTERRA nie sú žiaden zázračný liek. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.
   Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.
   Celý obsah tejto webovej stránky vychádza jednak z názorov a výskumnej práci spoločnosti DoTerra a ďalších rôznych výskumov a publikácii nemocníc, výskumných ústavov a pod., pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.
    

  • Najpredávanejšie v kategórii

   • PB Assist Junior - detské probiotiká
    Momentálne nedostupné
    45.30 € s DPH

   • IQ Mega rybí olej pre deti
    Posielame do 3 až 5 dní
    58.60 € s DPH


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie