all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • Clove (klinček) 15 ml

  Dostupnosť:
  Posielame do 3 až 5 dní


  Záruka
  • Popis

   Clove (klinček) 15 ml

   Klinček je oveľa viac než iba obľúbená korenina na varenie, je favoritov medzi zdravotníckymi profesionálmi aj ľuďmi, ktorí sa zaujímajú o zdravie, pretože má množstvo užitočných a liečivých vlastností.
   Má nespočetné množstvo zdravotných účinkov. Eugenol, ktorý je jeho hlavnou chemickou zložkou, z neho robí stimulujúci a povzbudzujúci esenciálny olej, ktorý môže podporiť krvný obeh a pozitívne ovplyvniť kardiovaskulárne zdravie.
   Klinček je silný antioxidant, ktorý môže pomôcť odvrátiť voľné radikály a udržiavať zdravý imunitný systém. Vzhľadom k vysokému obsahu fenolu je potrebná opatrnosť pri priamom vdychovaní klinčekového oleja a pri aplikácii na kožu by sa mal používať v zriedenej forme.

   Jedna kvapka oleja z klinčeka môže upokojiť zuby a ďasná a zároveň udržať celkové zdravie ústnej dutiny.

   Hlavné chemické látky: eugenol

   Hlavné účinky:
   - ma silné antioxidačné účinky
   - priaznivo vplýva na krvný obeh
   - podporuje kardiovaskulárne zdravie
   - má upokojujúci účinok na zuby a ďasná
   - má priaznivé účinky na zdravie ústnej dutiny
   - podporuje zdravý imunitný systém

   MOŽNOSTI POUŽITIA:
   - Pridajte jednu kvapku na zubnú kefku na zlepšenie zdravia ústnej dutiny.
   - Naneste jednu kvapku na utíšenie zubov a ďasien.
   - Pri podráždenom hrdle pošúchajte zadnú časť jazyka s kvapkou oleja naneseného na prst
   - Na zlepšenie imunity počas zimy ho môžete užívať vo vegetariánskej kapsule.
   - Ak pridáte dve kvapky klinčekového oleja do 120 ml vody a použite ako kloktadlo (proti bolesti zubov a ďasien a dezinfekčne).
   - Rozptyľovanie: pridajte 3 až 4 kvapky do Vami zvoleného difuzéra.
   - Vonkajšie použitie: môžete naniesť 1 či 2 kvapky oleja na zvolené miesto. Ak chcete znížiť možnosť precitlivenosti pokožky, zmiešajte ho s dōTERRA  frakcionovaným kokosovým olejom.

   BALENIE: 15 ml

    

   dōTERRA produkty za veľkoobchodné ceny - 25%,  môžete nakúpiť ak si zriadite vlastný účet.  Viac informácii TU!

   Upozornenie:
   * Esenciálne oleje doTERRA nie sú žiaden zázračný liek. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.
   Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

   Celý obsah tejto webovej stránky vychádza jednak z názorov a výskumnej práci spoločnosti DoTerra a ďalších rôznych výskumov a publikácii nemocníc, výskumných ústavov a pod., pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.
    

    

    

    

  • Najpredávanejšie v kategórii

   • Kopaiva - Copaiba 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    60.60 € s DPH

   • Lemon - Citrón 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    21.60 € s DPH

   • Kadidlo (Frankincense) 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    122.60 € s DPH


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie