all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • Alpha CRS+® KOMPLEX BUNKOVEJ VITALITY

  Dostupnosť:
  Posielame do 3 až 5 dní


  Záruka
  • Popis

   Alpha CRS+® KOMPLEX BUNKOVEJ VITALITY

   doTERRA Alpha CRS+® Komplex bunkovej vitality je vlastnou zmesou doTerra, ktorá spája účinné hladiny rastlinných extraktov, ktoré podporujú zdravé množenie a životnosť buniek  s dôležitými metabolickými faktormi bunkovej energie, aby vám pomohli žiť mladšie, dlhšie.
   Alpha CRS+ Komplex bunkovej vitality - poskytuje antioxidačnú ochranu bunkovej DNA a ďalších kritických bunkových štruktúr. 

   Alpha CRS+® vyvinutá na každodenné úžívanie s xEO Mega a Microkomplexom VMz® ako základom výživových doplnkov pre celoživotnú vitalitu a zdravie.

   PRIMÁRNE ÚČINKY

   • Podporuje zdravé rozmnožovanie a životnosť buniek  tým, že redukuje oxidačný stres na DNA a iné významné bunkové štruktúry.
   • Podporuje zdravú odpoveď na oxidačný stres.
   • Podporuje a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. 
   • Podporuje bunkovú energiu tým, že podporuje zdravé mitochondrie a dodávaním metabolických faktorov na produkciu energie
   • Pomáha podporovať zdravú bunkovú funkciu a metabolizmus
   • Podporuje mentálnu jasnosť a zdravú funkciu mozgu

    

   Alpha CRS + obsahuje vlastnú antioxidantovú bunkovú zmes dlhodobej starostlivosti doTERRA, ktorá zahŕňa silné dávky silných polyfenolov vrátane baikalínu z koreňa scutellaria, resveratrol z polygonum cuspidatum, extrakt z ovocia z granátových jabĺk, proantokyanidíny z hroznových semien, kurkumín z koreňa kurkuma a silymarín z bodliaka, podporujú zdravú funkciu buniek. 
   Ďalšie zložky obsiahnuté v systéme Alpha CRS + podporujú rôzne telové systémy a pracujú prostredníctvom špecifických kanálov na podporu celkovej pohody. Štandardizovaný extrakt z Boswellia serrata - kyselina boswellová podporuje zdravú zápalovú odozvu v bunkách. Extrakt Gingko biloba je zahrnutý na podporu duševnej jasnosti a funkcie. 
   Alpha CRS + prirodzene podporuje bunkovú energiu lebo zahŕňajú zložky, ktoré posilňujú energiu: kyselina alfa-lipoová, Acetyl L- carnitin, Koenzym Q10, Kvercetín.

   Alpha CRS + naozaj patrí medzi najkomplexnejším antioxidačným doplnkom na trhu.

   Antioxidačné činidlá sú jedným z najobľúbenejších doplnkov výživy, ale Alpha CRS + Cellular Vitality Complex ponúka vlastnú kombináciu prírodných rastlinných výťažkov, ktoré z neho robia jedinečné.

   NÁVOD NA POUŽITIE:
    Užívajte s jedlom po štyri kapsule z každého z nasledujúcich produktov: xEO Mega, Microplex VMz a Alpha CRS+.

    

   BALENIE: 120 vegetariánskych kapsúl

    

   dōTERRA produkty za veľkoobchodné ceny - 25%,  môžete nakúpiť ak si zriadite vlastný účet.  Viac informácii TU!

   Upozornenie:
   * Esenciálne oleje doTERRA nie sú žiaden zázračný liek. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.
   Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

   Celý obsah tejto webovej stránky vychádza jednak z názorov a výskumnej práci spoločnosti DoTerra a ďalších rôznych výskumov a publikácii nemocníc, výskumných ústavov a pod., pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.
    

  • Najpredávanejšie v kategórii

   • PB Assist Junior - detské probiotiká
    Momentálne nedostupné
    40.50 € s DPH

   • TerraZyme® - komplex tráviacich enzýmov
    Posielame do 3 až 5 dní
    56.00 € s DPH


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie