all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • Wild Orange - Divoký pomaranč 15 ml

  Dostupnosť:
  Posielame do 3 až 5 dní


  Záruka
  • Popis

   Wild Orange -Divoký pomaranč 15 ml

   Esenciálny olej Divoký pomaranč je za studena lisovaný zo šupky a patrí medzi najpredávanejšie oleje kvôli svojej povzbudzujúcej vôni a viacerým výhodám.
   Divoký pomaranč obsahuje vysoký podiel monoterpénov a má stimulujúce a prečisťujúce vlastnosti.  
   Divoký pomaranč obohatí každú zmes esenciálnych olejov čerstvou sladkou osviežujúcou arómou, ktorá dokáže pozdvihnúť vašu náladu a úroveň energie!

   POUŽITIE
   • Rozptýľte Divoký pomaranč v difúzeri na vytvorenie povznášajúcej arómy a zvýšte si hladinu energie.
   • Ak chcete energizujúce povzbudenie, kvapnite si jednu až dve kvapky do dlane, pridajte rovnakým dielom olej mäty piepornej a kadidla, dlane o seba pošúchajte a pretrite si nimi zátylok.
   • Pridajte pár kvapiek Divokého pomaranča do nearomatizovaného telového mlieka a naneste mlieko na celé telo.
   • Na povzbudzujúcu sprchu pridajte pár kvapiek esenciálneho oleja do sprchového gélu a vytvorte penu.

   NÁVOD NA POUŽITIE

   Vdychovaním (aromaticky): Použite tri až štyri kvapky vo vami zvolenom difúzeri.
   Na pokožku (lokálne): Naneste jednu až dve kvapky na želané miesto. Rozrieďte frakcionovaným kokosovým olejom dōTERRA, aby ste minimalizovali citlivosť pleti. Pozrite si dodatočné preventívne opatrenia uvedené nižšie.
   Vnútorne: Pridajte 1-2 kvapky do pohára vody alebo nápoja a vypite! Divoký pomaranč je vhodný na ochutenie jedál, plniek do zákuskov, ovocných smoothie atď...

   UPOZORNENIE!
   Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vašim lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Po nanesení produktu sa aspoň na 12 hodín vyhýbajte slnečnému alebo UV žiareniu.

   Emocionálne účinky:

   Divoký pomaranč podnecuje pocit hojnosti, podporuje  kreativitu, hravosť, pozitívnu náladu, energizuje telo i myseľ. Spája človeka so svojim vnútorným ja, do života prináša spontánnosť, zábavu, radosť a hru.
   Zbavuje pocitov: nedostatok, prílišná vážnosť, strnulosť, pochmúrnosť , strata energie, znechutenosť.


   Balenie: 15 ml
    

   dōTERRA produkty za veľkoobchodné ceny - 25%,  môžete nakúpiť ak si zriadite vlastný účet.  Viac informácii TU!

   Upozornenie:
   * Esenciálne oleje doTERRA nie sú žiaden zázračný liek. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.
   Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

   Celý obsah tejto webovej stránky vychádza jednak z názorov a výskumnej práci spoločnosti DoTerra a ďalších rôznych výskumov a publikácii nemocníc, výskumných ústavov a pod., pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

    

  • Najpredávanejšie v kategórii

   • Kopaiva - Copaiba 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    50.00 € s DPH

   • Lemon - Citrón 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    15.20 € s DPH

   • Lime (Limetka) 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    19.20 € s DPH


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie