all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • Deep Blue® - upokojujúca zmes 5 ml

  Dostupnosť:
  Posielame do 3 až 5 dní


  Záruka
  • Popis

   Deep Blue®  - upokojujúca zmes 5 ml
    

   Podľa modernej medicíny, viac než polovica z nás trpí zápalom – či už chronickým alebo akútnym.  Priveľa zápalov  spôsobuje bolesť a nepohodlie, a spája sa skoro s každou degeneratívnou chorobou, a tiež vystavuje naše telo neprimeranému stresu .
   Deep Blue® od dōTERRA®  je ideálny pre upokojujúcu masáž po dlhom dni práce. môže byť súčasťou chladiacej a utišujúcej masáže.

   Deep Blue® od dōTERRA® je upokojujúcim riešením tejto výzvy. Wintergreen (libavka), camphor (gáfor), peppermint (mäta), blue tansy, blue chamomile (modrý harmanček), helichrysum (slamiha) a osmanthus fungujú synergicky pri znižovaní zápalu. Jeho účinky sú hlboké a prenikavé s udržateľnými výsledkami. Spolupráca účinných látok z piatich najsilnejších analgetických a protizápalových rastlín vytvára udržateľné výsledky tým, že preniká do telesných tkanív a znižovaním zápalu poskytuje skutočne úžasnú úľavu od zápalovej bolesti a nepohodlia. 

   V zmesi Deep Blue®  je použitých niekoľko silných protizápalových olejov®.  Tieto oleje sú nakombinované tak, aby ich vlastnosti fungovali synergicky pri znižovaní zápalu, uľahčili bolestivým kĺbom a boľavým svalom a poskytli vám hlbokú, prenikavú a trvácnu úľavu.

   Odporúčané použitie:

   Po vmasírovaní Deep Blue do postihnutej oblasti pocítite jeho chladivé terapeutické účinky takmer okamžite.
   Po dlhých hodinách počítača skúste natrieť Deep Blue vlastnú zmes na prsty, zápästia, ramená a krk. Niekoľko kvapiek Deep Blue Soothing Blend môžete riediť doTERRA frakcionovaným kokosovým olejom,
   Iba pre vonkajšie použitie.

   Ďalšie možnosti použitia -  pri artritíde, artróze, bolesti chrbta, bolesti kostí , šliach a kĺbov, fibromyalgii, modrinách, burzitíde, zvýšenom napätí svalov, tenzných bolestiach hlavy, zápale sedacieho nervu, zápale plantárnej fascie, hyperexxtenzii krku.

    

   Video: https://www.youtube.com/watch?v=aOhkMZxpE2k

    

   Balenie: 5 ml

    

    

   dōTERRA produkty za veľkoobchodné ceny - 25%,  môžete nakúpiť ak si zriadite vlastný účet.  Viac informácii TU!

   Upozornenie:
   * Esenciálne oleje doTERRA nie sú žiaden zázračný liek. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.
   Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

   Celý obsah tejto webovej stránky vychádza jednak z názorov a výskumnej práci spoločnosti DoTerra a ďalších rôznych výskumov a publikácii nemocníc, výskumných ústavov a pod., pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.
    

    

  • Najpredávanejšie v kategórii

   • Deep Blue® RUB masážny krém 120 ml
    Momentálne nedostupné
    48.00 € s DPH

   • On Guard Beadlets- guličky
    Posielame do 3 až 5 dní
    20.00 € s DPH

   • On Guard® - čistiaci koncentrát
    Posielame do 3 až 5 dní
    20.00 € s DPH

   • On Guard penivé mydlo na ruky
    Posielame do 3 až 5 dní
    28.80 € s DPH


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie