all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • On Guard penivé mydlo na ruky

  Dostupnosť:
  Posielame do 3 až 5 dní


  Záruka
  • Popis

   On Guard penivé mydlo na ruky

    

   dōTERRA On guard penivé mydlo na ruky je jemná, zdravá alternatíva agresívnych mydiel, ktoré môžu vysušovať a dráždiť citlivú pokožku. dōTERRA On Guard penivé mydlo na ruky je obohatené silou prírodne bezpečných esenciálnych olejov dōTERRA v CPTG® kvalite a poskytuje ochranné výhody jednej z najpopulárnejších zmesí esenciálnych olejových spoločnosti dōTERRA.
   Toto penivé mydlo čistí a zjemňuje ruky a zároveň poskytuje osviežujúcu arómu esenciálnych olejov, od ktorých vaše ruky voňať sviežo čisto ako citrusy.

   dōTERRA On Guard penivé mydlo má vyvážené pH aby chránilo jemnú bariéru vlhkosti pokožky. Korenistá a citrusová aróma dōTERRA On Guard penivého mydla na ruky osviežuje zmysly počas a po použití.

    

   POUŽITIE:
    Stlačte pumpičku dōTERRA On Guard penivého mydla na ruky raz alebo dva krát a nechajte vystrieknúť na ruky. Napeňte teplou vodou a dôkladne zmyte.

    

   UPOZORNENIE:
    Len na vonkajšie použitie. Vyhýbajte sa kontaktu s očami a poškodenou pokožkou. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste a mimo dosahu priameho slnečného svetla.

   BALENIE:
    Mydlo – 1 ks /473 ml/,  dávkovač – 2 ks

    

   dōTERRA produkty za veľkoobchodné ceny - 25%,  môžete nakúpiť ak si zriadite vlastný účet.  Viac informácii TU!

   Upozornenie:
   * Esenciálne oleje doTERRA nie sú žiaden zázračný liek. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.
   Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

    

    

    

  • Najpredávanejšie v kategórii

   • Deep Blue® RUB masážny krém 120 ml
    Momentálne nedostupné
    56.00 € s DPH

   • On Guard Beadlets- guličky
    Posielame do 3 až 5 dní
    26.30 € s DPH

   • On Guard® - čistiaci koncentrát
    Posielame do 3 až 5 dní
    28.00 € s DPH

   • doTerra Petal Difuzer
    Momentálne nedostupné
    73.30 € s DPH


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie