all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • Citrónová tráva (Lemongrass) 15 ml

  Dostupnosť:
  Posielame do 3 až 5 dní


  Záruka
  • Popis

   Citrónová tráva (Lemongrass) 15 ml

   Esenciálny olej je získavaný parnou destiláciou z citrónovej trávy pochádzajúcej z Indie. Citrónová tráva je vysoká trvalka, ktorá má jemnú citrusovú vôňu a chuť a používa sa často v ázijskej kuchyni, a to v polievkach, čajoch, kari jedlách a tiež na dochutenie rýb, hydiny, hovädzieho mäsa a morských plodov. Okrem svojej jedinečnej chute napomáha citrónová tráva k zdravému tráveniu a po konzumácii pôsobí ako celotelové tonikum pre telesné sústavy.
   Vďaka svojim očistným a tonizačným účinkom na pokožku sa často používa v prípravkoch starostlivosti o pleť.
   Citrónová tráva je ideálnym olejom na masážnu terapiu. Má prenikavú bylinnú vôňu, ktorá zvyšuje pozornosť a podporuje pozitívny pohľad na život.

   HLAVNÉ ÚČINKY:

   • Podporuje zdravé trávenie, keď sa používa vnútorne v kapsulách
   • Zmiešajte so základovým olejom pre upokojujúcu masáž.
   • Pre pocit osvieženia po dlhšom behu nanášajte olej zriedený
   • Lemongrass – citrónová tráva má silnejšiu vôňu ako citrónový olej, je veľmi účinná na bolesť. Bolo dokázané, že znižuje cholesterol.
   • Používa sa na uvoľnenie bolestivých nôh, unavených svalov a pri boľavých chrbtoch.

   ODPORÚČANÉ POUŽITIE:
   Na masáž po intenzívnom cvičení zmiešajte rovnaké množstvo frakcionovaného kokosového oleja a oleja z citrónovej trávy.
   Použite na dochutenie mäsových a iných jedál a zároveň tak podporte zdravé trávenie.
   Dobre sa kombinuje s bazalkou, kardamónom a mätou klasnatou.
   Pred pobytom vonku ju zrieďte a natrite či nastriekajte na pokožku.
   Esenciálny olej z citrónovej trávy prirodzene odpudzuje hmyz.
   Môžete aplikovať priamo na telo pre zníženie bolesti jemným votrením na chrbát, spodok nohy alebo na bolestivý sval. 

   Vnútorne: môže pomáhať ak sa užíva vnútorne pri žalúdočných a tráviacich problémoch a pri vysokom cholesterole. Odporúča sa  1-2 kvapky citrónovej trávy do pohára s trochou vody alebo na med či kocku cukru.

   Aromaticky: Difúzujte alebo inhalujte priamo z dlane po nanesení kvapky, či používajte masážne na telo pre stabilizovanie emocionálnej traumy.

   Emocionálne účinky:
   Citrónová tráva silne čistí energiu a štartuje vnútorné očistné mechanizmy. Zbavuje nás pocitov skleslosti, zúfalstva a letargie. Učí nás postupovať vpred bez zaváhania, tiež to že na našej ceste vnútorného čistenia je zmena nevyhnutnou súčasťou a pomáha nám s odvahou a dôverou opúšťať všetko, čo už nepotrebujeme. Keď sa dokážeme odpútať od minulosti a odstránime stagnujúcu energiu, zvýši sa nám schopnosť vidieť situácie s väčšou jasnosťou.

   BALENIE: 15 ml

    

    

   dōTERRA produkty za veľkoobchodné ceny - 25%,  môžete nakúpiť ak si zriadite vlastný účet.  Viac informácii TU!

   Upozornenie:
   * Esenciálne oleje doTERRA nie sú žiaden zázračný liek. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.
   Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

   Celý obsah tejto webovej stránky vychádza jednak z názorov a výskumnej práci spoločnosti DoTerra a ďalších rôznych výskumov a publikácii nemocníc, výskumných ústavov a pod., pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.
    

    

    

    

    

  • Najpredávanejšie v kategórii

   • Kopaiva - Copaiba 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    60.60 € s DPH

   • Lemon - Citrón 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    21.60 € s DPH

   • Kadidlo (Frankincense) 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    122.60 € s DPH


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie