all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • CASSIA (Kasia) 15 ml

  Dostupnosť:
  Posielame do 3 až 5 dní


  Záruka
  • Popis

   CASSIA (Kasia) 15 ml

   Cassia  je blízkou príbuznou škorice a má silnú, štipľavú vôňu, ktorú možno použiť v malom množstve na pretransformovanie akejkoľvek zmesi esenciálnych olejov. Cassia sa používala tisíce rokov na udržanie fyzického zdravia* a podporu emocionálnej pohody.
   Je jedným z pár esenciálnych olejov spomenutých v Starom zákone, známa svojou nezameniteľnou vôňou a upokojujúcimi účinkami. Cassia je „zohrievací“ olej, ktorý podporuje zdravé fungovanie imunitného systému.* Vďaka svojim zohrievacím vlastnostiam a štipľavej vôni je tiež perfektná na difúzovanie počas chladných mesiacov.
   Keďže je veľmi pálivá, je potrebné ju rozriediť s frakcionovaným kokosovým olejom do–TERRA, keď ju aplikujete na pokožku. Tiež je veľmi silná, keď sa priamo inhaluje. Rozriedená Cassia má upokojujúce účinky na telo.
   Dá sa používať pri varení - buď ako náhrada za škoricu do koláčov a chleba, alebo do mnohých hlavných jedál a dezertov.

   Hlavné chemické látky: cinamaldehyd, cinamyl acetát.

   MOŽNOSTI POUŽITIA:
    - Pridajte jednu kvapku do citrusových zmesí alebo difúzujte s klinčekom a zázvorom v období jesene a zimy.
   - Môžete užiť jednu až dve kvapky vo vegetariánskej kapsule na zvýšenie imunity v obdobiach zvýšených sezónnych hrozieb.
   - Pre navodenie pocitu tepla zmiešajte jednu kvapku s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA. – Môžete kvapnúť do pohára s vodou jednu až dve kvapky spolu s citrónom, aby ste napomohli tráveniu a odohnali pocity hladu.

   EMOCIONÁLNE ÚČINKY:
   Cassia je olej, ktorý dodáva odvahu srdcu aj duši. Je to dôležitý olej pre všetkých, ktorí sa hanbia, neradi vystupujú pred väčším množstvom ľudí a snažia sa stáť v ústraní a neradi sa stávajú stredobodom pozornosti. Podobne ako cinnamon, aj cassia pomáha rozptýliť strach a zvýšiť sebavedomie. Podporí nás vo chvíľach, kedy sa bojíme postúpiť vpred kvôli možnosti urobiť chybu. Pomáha našej duši uvidieť vlastnú hodnotu.

   NÁVOD NA POUŽITIE:
   Rozptyľovanie: Pridajte 3 až 4 kvapky do Vami zvoleného difúzera.
   Vnútorné použitie: Pridajte 1 kvapku do 125 ml tekutiny.
   Vonkajšie použitie: Naneste 1 až 2 kvapky oleja na zvolené miesto. Ak chcete znížiť možnosť precitlivenosti pokožky, zmiešajte ho s do–TERRA frakcionovaným kokosovým olejom.

   VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=r5u-TtwzthU&t=39s&list=PLONNLyIZXjAUYnkQsp_kMaSWkJVjesh0V&index=3

    

   BALENIE: 15 ml

    

   dōTERRA produkty za veľkoobchodné ceny - 25%,  môžete nakúpiť ak si zriadite vlastný účet.  Viac informácii TU!

   Upozornenie:
   * Esenciálne oleje doTERRA nie sú žiaden zázračný liek. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.
   Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

   Celý obsah tejto webovej stránky vychádza jednak z názorov a výskumnej práci spoločnosti DoTerra a ďalších rôznych výskumov a publikácii nemocníc, výskumných ústavov a pod., pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.
    

    

  • Najpredávanejšie v kategórii

   • Kopaiva - Copaiba 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    60.60 € s DPH

   • Lemon - Citrón 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    21.60 € s DPH

   • Kadidlo (Frankincense) 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    122.60 € s DPH


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie