all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • Bergamot 15 ml

  Dostupnosť:
  Posielame do 3 až 5 dní


  Záruka
  • Popis

   BERGAMOT 15 ml

   Bergamotový esenciálny olej má sviežu citrusovú arómu, výborne sa hodí do difuzéra samostatne, aj v kombinácii s ďalšími esenciálnymi olejmi.
   Bergamot sa vysoko cení pre jeho úžasnú vôňu. Vďaka svojim ukľudňujúcim vlastnostiam je jedným z najjedinečnejších citrusových olejov.
   dōTERRA® tento olej získava lisovaním za studena z kôry bergamotu podľa štandardov CPTG®.

   Na aromatické, vonkajšie a vnútorné použitie.   

   • Upokojujúca a utišujúca aróma
   • Vďaka svojim upokojujúcim účinkom sa často používa pri masážach
   • Očisťujúce výhody získate nanášaním na pokožku pri sprchovaní

    

   POUŽITIE

   • Difúzujte vo vašom domove, či kancelárii pre zlepšenie nálady a zníženie napätých situácií, pridajte 3-4 kvapky
   • Aplikujte na pokožku pri sprchovaní a hlbokej inhalácii, aby ste zažili svoju upokojujúcu arómu a zároveň si vychutnávali jej čistiace výhody
   • Pridajte kvapku do vášho obľúbeného čaju 1 kvapku Bergamotu
   • Použite s doTERRA frakcionovaným kokosovým olejom na upokojujúcu a relaxačnú masáž
   • Pridajte jednu až dve kvapky do čistiaceho prostriedku na starostlivosť o pleť
   • Vnútorné použitie: pridajte jednu kvapku do 120 ml nápoja

   Lokálne použitie: Aplikujte na čelo, spánky, reflexné body alebo priamo na potrebné miesto. Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali citlivosť na kožu. 

   Upozornenie
   Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami. Vyhýbajte sa slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu po dobu až 12 hodín po aplikácii produktu.

   Balenie: 15 ml

   Bergamot - olej sebaprijatia

   Je úžasné antidepresívum. Zažatie optimizmu a dôvery v seba samého podporuje skutočné sebaprijatie. Bergamot  podporuje jednotlivca zanechať sebaposudzovanie a učí milovať sa bezpodmienečne. 
   Pomáha pri pocitoch zúfalstva, beznádeje, nízkeho sebavedomia, sebaposudzovania, nehodný lásky. 

    

   dōTERRA produkty za veľkoobchodné ceny - 25%,  môžete nakúpiť ak si zriadite vlastný účet.  Viac informácii TU!

   Upozornenie:
   * Esenciálne oleje doTERRA nie sú žiaden zázračný liek. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.
   Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

   Celý obsah tejto webovej stránky vychádza jednak z názorov a výskumnej práci spoločnosti DoTerra a ďalších rôznych výskumov a publikácii nemocníc, výskumných ústavov a pod., pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

    

  • Najpredávanejšie v kategórii

   • Kopaiva - Copaiba 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    60.60 € s DPH

   • Lemon - Citrón 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    21.60 € s DPH

   • Kadidlo (Frankincense) 15 ml
    Posielame do 3 až 5 dní
    122.60 € s DPH


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie