all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • Air / Breathe - zmes na dýchanie 15 ml

  Dostupnosť:
  Posielame do 3 až 5 dní


  Záruka
  • Popis

   Air/Breathe – zmes na dýchanie /15ml/
    

   Astma, bronchitída, zahlienenie, nádcha, chrípka, kašeľ a všetky respiračné problémy

   Dýchacie problémy sú v dnešnej modernej spoločnosti bežné, esenciálne oleje od dōTERRA® sú výborným spôsobom, ako uľahčiť dýchanie a vyčistiť dýchacie cesty od hlienu. Air/Breathe je pozoruhodná zmes CPTG® esenciálnych olejov, ktoré sú spojené tak, aby vám uľahčili dýchanie.

   Vlastná zmes od dōTERRA®, ktorá obsahuje vavrín, mätu, eukalyptus, čajovník, citrón a ravensaru čistí a upokojuje dýchacie cesty. Novinka v Air/Breathe je kardamón, ktorý ešte vylepšuje jeho vlastnosti a úžasne čistí dýchacie cesty. Jeho príjemná vôňa upokojuje zmysly a je vynikajúca na odparovanie na noc, umožňuje spánok, pri ktorom si výborne oddýchnete.
   Zloženie: vavrín, mäta prieporná, eukalyptus, čajovník, citrón, ravensar a kardamón.

   Táto patentovaná zmes čistí a upokojuje dýchacie cesty, a môže byť ľahko aplikovaná lokálne na hrudník, chrbát, alebo na chodidlá. Jeho príjemná vôňa pôsobí upokojujúco na zmysly, čo umožňuje pokojné a pohodové spanie. Respiračné problémy sú prevládajúce v modernej spoločnosti, a dōTERRA ® esenciálne oleje sú perfektný spôsob, ako zlepšiť vaše dýchanie. Zmes môžeme používať aromaticky (napr. 1 kvapku rozotrieť na dlane a vdychovať), alebo lokálne  (natierať).    

    

   Ak ste boli niekedy prebudený chrápaním partnera, alebo ste zažili nedostatok dychu vo vysokohorskom prostredí alebo ste neboli schopný dýchať kvôli prechladnutiu, ak máte vy alebo niekto o kom viete, že má astmu potom pochopíte, aké je krásne zhlboka sa nadýchnuť. 

   Odporúčané použitie:

   Na telo – môže sa naniesť priamo na pokožku a vmasírovať, pre citlivú pokožku sa môže zriediť s iným kvalitným olejom (olivový, kokosový, atď.). Kvapku naneste na niektoré z tychto miest na tele: zozadu na šiju/na krk, na hrudnik, na chrbát popri chrbtici, pod nos a jemne vmasirujte. Vytvorenim tepla po nanesení oleja sa účinok umocní. Dobrý spôsob je dať si kvapku na dlaň, jemne pošúchať a niekoľkokrát dobre vdýchnuť.

   Aromaticky – v difúzeri, zmes olejov vytvára jemnú arómu ideálnu na rozptyľovanie (nie vo vonnej lampe) . Vtedy z toho benefituje celá rodina, nakoľko sa patogény v miestnosti eliminujú.

   Vnútorne – nesmie sa používať vnútorne.

    

   Balenie: 15 ml

    

    

   dōTERRA produkty za veľkoobchodné ceny - 25%,  môžete nakúpiť ak si zriadite vlastný účet.  Viac informácii TU!

   Upozornenie:
   * Esenciálne oleje doTERRA nie sú žiaden zázračný liek. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.
   Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

   Celý obsah tejto webovej stránky vychádza jednak z názorov a výskumnej práci spoločnosti DoTerra a ďalších rôznych výskumov a publikácii nemocníc, výskumných ústavov a pod., pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.
    

    

    

  • Najpredávanejšie v kategórii

   • Deep Blue® RUB masážny krém 120 ml
    Momentálne nedostupné
    48.00 € s DPH

   • On Guard Beadlets- guličky
    Posielame do 3 až 5 dní
    20.00 € s DPH

   • On Guard® - čistiaci koncentrát
    Posielame do 3 až 5 dní
    20.00 € s DPH

   • On Guard penivé mydlo na ruky
    Posielame do 3 až 5 dní
    28.80 € s DPH


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie