all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • On Guard® na podporu imunity 15 ml

  Dostupnosť:
  Posielame do 3 až 5 dní


  Záruka
  • Popis

   On Guard® zmes na podporu imunity
    

   Podporte imunitnú funkciu svojho tela s celým radom výrobkov On Guard.
   On Guard jedinečnou zmesou olejov od dōTERRA® vyvinutou na podporu zdravej imunitnej funkcie. Je jednou z najpredávanejších doTERRA zmesí a ochraňuje pred environmentálnymi a sezónnymi hrozbami vďaka esenciálnym olejom známym pre svoje pozitívne účinky na imunitný systém. 


   Zloženie:
   Esenciálne oleje z kôry divokého pomaranča, klinčeka, kôry škoricovníka, listu eukalyptu a listu/kvetu rozmarínu

   Hlavné účinky:
   Podporuje zdravé fungovanie imunitnej a dýchacej sústavy, ochraňuje voči environmentálnym hrozbám, podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, podporuje zdravú cirkuláciu, má energizujúcu a povznášajúcu arómu.
   Je tiež bezpečný na čistenie povrchov, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami, ako netoxický spôsob čistenia, alebo na čistenie vzduch rozptyľovaním do vzduchu.

   Odporúčané použitie:
   Rozptýľte zmes On Guard pomocou doTERRA difuzéra a ochráňte seba i svoje okolie pred baktériami, plesňami a vírusmi, posilnite imunitný systém a zbavte sa negatívnych energií.

   Možnosti použitia On Guard: /vlastné skúsenosti/

   - Pri začínajúcich bolestiach hrdla

   - Kvapnite 2-3 kvapky Oregana a 2-3 kvapky On Guardu do kapsule a užite 3 krát denne ri začínajúcej nádche alebo chrípke.
   - Natrite deťom na chodidlá pred spaním počas chrípkovej sezóny na podporu imunitného systému.
   - Difúzujte doma alebo v práci na odstránenie patogénov zo vzduchu, odstránenie plesní a na posilňovanie imunitného systému.
   - Použite na vyčistenie rúk deťom pri cestovaní.


   Odporúčané dávkovanie:
   Pridajte dve až tri kvapky do gélovej kapsule Doterra na podporu imunitného systému. 

   Produkt On Guard nájdete v podobách esenciálneho oleja, guličiek, gélových kapsúl, bieliacej zubnej pasty, ochranných cukríkov na cmúľanie, penivého mydla na ruky, čistiaceho a pracieho koncentrátu.
   Môžete ju bezpečne používať ako netoxický čistiaci prostriedok na pracovné dosky. Prostredníctvom difúzie prečisťuje vzduch. 

    

   Emocionálne využitie: On Guard® na podporu imunity
   Ochranné vlastnosti tejto zmesi presahujú fyzickú úroveň tým, že nám pomáhajú chrániť sa nielen pred baktériami, plesňami a vírusmi, ale tiež pred energetickými parazitmi, dominantnými osobami a inými negatívnymi vplyvmi. Ochranná zmes posilňuje ľudský imunitný systém, ktorý riadi schopnosť brániť sa proti útokom fyzických patogénov a negatívnych energií. Táto zmes je veľmi užitočná pre posilňovanie vnútorného JA spolu s vnútorným odhodlaním postaviť sa za seba a žiť v integrite.

    

   Balenie: 15 ml

    

    

   dōTERRA produkty za veľkoobchodné ceny - 25%,  môžete nakúpiť ak si zriadite vlastný účet.  Viac informácii TU!

   Upozornenie:
   * Esenciálne oleje doTERRA nie sú žiaden zázračný liek. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.
   Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

   Celý obsah tejto webovej stránky vychádza jednak z názorov a výskumnej práci spoločnosti DoTerra a ďalších rôznych výskumov a publikácii nemocníc, výskumných ústavov a pod., pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.
    

    

  • Najpredávanejšie v kategórii

   • Deep Blue® RUB masážny krém 120 ml
    Momentálne nedostupné
    48.00 € s DPH

   • On Guard Beadlets- guličky
    Posielame do 3 až 5 dní
    20.00 € s DPH

   • On Guard® - čistiaci koncentrát
    Posielame do 3 až 5 dní
    20.00 € s DPH

   • On Guard penivé mydlo na ruky
    Posielame do 3 až 5 dní
    28.80 € s DPH


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie