all mini mini mini
Zákaznícke Centrum
02/3300 6920 / Po.-Pia: 8:00 - 16:00
 • Košík
 • Ďalšie informácie o i9 informovanej fľaši

  i9 INFORMOVANÁ FĽAŠA

  NAJPRV PÁR SLOV O SAMOTNEJ VODE... Voda má úžasnú vlastnosť, je schopná preberať informácie (vibrácie), čo vedeli už staré vyspelé civilizácie. V dnešnom technickom svete je však dosť zložité túto skutočnosť vysvetliť. Veľký prínos ľudstvu v tomto smere preukázal japonský vedec Masaru Emoto, ktorý na zmrazených kryštáloch rôznych nainformovaných vôd ukázal, že jej štruktúra sa líši v závislosti od toho, či ju vystavíme pozitívnym alebo negatívnym informáciám.

  Na týchto obrázkoch môžete vidieť pravidelné krásne kryštály vystavené slovám LÁSKA a ĎAKUJEM a proti tomu rozbitú štruktúru úplne totožnej vody vystavenej slovám NEZNÁŠAM ŤA ...

     Do i9 informovanej fľaše jednoducho napustite bežnú pitnú vodu z kohútika, alebo iných zdrojov pitnej vody (z fľaše, z nádrže…). Môže to byť voda upravená či už filtráciou, osmózou, ionizáciou alebo iným spôsobom. Môžete do fľaše dať aj iné tekutiny napr. džús, smoothie, zelené nápoje…

  Akúkoľvek tekutinu nalejete do fľaše, stane sa informovanou. Nápoje s vysokým obsahom alkoholu alebo napríklad šumivé nápoje, káva, čaj, atď., môžu zmeniť čiastočne svoju chuť.

   

  ČO DOKÁŽE S VODOU i9 FĽAŠA?

  Všetko na tejto planéte nesie určitú informáciu alebo kód.

  Všetko vo vesmíre vrátane živých organizmov má svoju vibráciu/vlnenie. Každá substancia emituje vlastné informácie, jemné vibrácie s rôznou frekvenciou. 

  Dr.Yuri Yatsko vedec/fyzik: Je možné zaznamenávať informácie a prenášať ich do iných objektov. Technológia, ktorá toto umožňuje nie je nová. Jednoducho povedané – takýto výrobok obsahuje pridanú informáciu, čo má pozitívny vplyv na živé organizmy.
  i9 fľaša je informovaná pomocou technológie Poznik (TP), ktorá preukázala, že priaznivo ovplyvňuje molekulárnu štruktúru vody. Výsledkom informovania je neutralizácia negatívneho žiarenia, na úrovni energo-informačného poľa. Voda naliata do i9 fľaše je informovaná súborom cez 450.000 pozitívnych informácií -vibrácií vpísaných prostredníctvom unikátnej TP technológie do informačného štítku umiestneného na fľaši. Vďaka týmto vibráciám sa dostáva do svojho prirodzeného stavu, optimálneho pre ľudský organizmus. Voda z i9 fľaše je jednoducho chutnejšia, "jemnejšia" a ZDRAVŠIA.
   

  AKÁ TO JE FĽAŠA?
  i9 informovaná fľaša je sklenená fľaša, bola navrhnutá, aby poskytla priamy a jednoduchý prístup ku kvalitnej pitnej vode.

  Názov i9 informovaná fľaša súvisí predovšetkým s jej výbavou silného informačného kódu z kremíka, ktorý je nositeľom niekoľko tisíc starostlivo vybratých súborov informácií s pozitívnou vibráciou akou sú mantry, hudba, prána, modlitby, svetlo, farby, čísla a ďalšie. Ide o rôzne súbory informácií vrátane Rig Veda, Athur Veda, William Blake Love Poems, Beethovenova Symfónia 7 známa pre svoje liečivé energie. Rovnako pozitívne vibrácie slov ako sú mier, láska, liečenie, vitalita a blaženosť. 

   

  AKO JE TO MOŽNÉ?
  Vďaka slovinskému vedcovi V. Poznik a jeho tímu, ktorý počas 30-ročnému výskumu dokázal vyvinúť TP technológiu, ktorej podstata je:

  1) Schopnosť zmerať vibráciu čohokoľvek (od pevných nerastov až po slova, farby, hudbu, mantry a pod.) 
  2) A následne vpísať túto vibráciu do číselného kódu, ktorý obsahuje vďaka informačnému štítku tiež i9 fľaša

  Pozitívny účinok na zdravie človeka bol vedecky dokázaný. Berlínsky inštitút pre elektrofotoniku zaznamenal u ľudí, ktorí pili vodu z i9 FĽAŠE nárast BIO-POĽA o 12% vďaka čomu dochádza k zníženiu stresu cca o 25%.
  Pitie vody z i9 fľaše jednoducho zlepšuje náladu ČLOVEKA. A ľudia, ktorí nikdy vodu nepili, nechápu, že sú schopní ju piť v takom množstve ... a to je náš cieľ ... POMOCŤ ĽUĎOM ZLEPŠIŤ pitný režim a vniesť do ŽIVOTA ČO NAJVIAC RADOSTI!
   

  CHROMOTERAPIA - TERAPIA FARBAMI

  I9 fľaša je k dispozícii vo všetkých farbách čakier pre účinok chromoterapie.

  Vystavením vody vo farebnej nádobe, dochádza k absorbcii vibrácie tejto farby. Pomocou starostlivo vybraných pozitívnych informácií môžeme naozaj nádherne ťažiť z liečivých vlastností prírody.
  A preto máte možnosť vybrať si farbu, ktorá s Vami "NAJVIAC REZONUJE".

  Farby boli vybrané na základe starovekej ajurvédskej védy, podporujúcej dobrý zdravotný stav a integritu tela. Aj vďaka gumičkám a ich farbám je i9 naozaj moderná a ponúka tak okrem iného aj farebnú terapiu.
  Vplyv čakier na životne dôležité orgány a emocionálny stav :

  • Fialová Blaženosť, Spiritualita Podporuje: poznanie, múdrosť, inšpiráciu, charizmu, vyšší stav vedomia, meditácie, altruizmus, vízie, „ja som“
    
  • Indigo Intuícia, Imaginácia Podporuje: intuíciu, vynaliezavosť, psychické schopnosti, sebarealizáciu, vnímanie, uvoľnenie, pamäť, nebojácnosť.
    
  • Modrá Pravda, Komunikácia, Uzdravenie Podporuje: reč, vieru, výtvarný prejav, plánovanie, organizáciu, opatrnosťou, tvorca mieru.
    
  • Zelená Láska, Rovnováha Podporuje: harmóniu, rovnováhu, vzťahy, láska, prijatie, sebareflexiu, súcit, odpustenie, obnovu, rast, liečenie.
    
  • Žltá Zmysel života, Svetlo Podporuje: osobnosť, silu, poznanie, pochopenie, intelekt, vtip, smiech, mentalitu, jasnosť, humor, optimizmus, zvedavosť, povedomie.
    
  • Oranžová Emócie, Túžby Podporuje: cit, emócie, intimitu, plodnosť, zmyselnosť, ženskú sexualitu, sebadôveru, spoločenský prejav, slobodu, tvorivosť.
    
  • Červená Vášeň, Sila vôle Podporuje: vitalitu, realitu, uzemnenie, pocit bezpečia, udržanie sily, stabilitu, mužskú sexualitu, individualitu, odvahu, impulzívnosť.


  SPRÁVNE POUŽÍVANIE i9 FĽAŠE
  ABY VÁM FĽAŠA MOHLA DLHO SLÚŽIŤ, JE POTREBNÉ DORŽOVAŤ NASLEDUJÚCE INŠTRUKCIE:

  • FĽAŠU NIKDY nedržte ZA PÚTKO UZÁVERU, môže sa uvolniť, odtrhnúť a fľaša vám padne
  • Pre 100% tnú tesnosť zatlačte uzáver tak, aby presahoval hrdlo fľaše
  • Fľaša sa neplní nad dolný okraj horného (indigo) silikónového prúžku
  • Fľašu NEUMÝVAJTE v umývačke riadu, na čistenie použite špeciálnu čistiacu kefu na fľaše, vymývajte najlepšie len octovou vodou
  • VAROVANIE! Nepoužívajte kovové kefy na čistenie i9 fľaše, nakoľko tie by mohli poškodiť povrch fľaše a vy by ste stratili nárok na záruku.
  • Vonkajšiu stranu fľaše, kde je umiestnený štítok, neumývajte predmetom s drsným povrchom
  • Pri silnom znečistení je možné silikónové prúžky opatrne zložiť, umyť a vrátiť späť na fľašu
  • Uzáver môže byť dezinfikovaný vo vriacej vode
  •  i9 fľaša je vhodná pre studené i teplé nápoje


  Vnútro fľaše
  Pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu čistite vnútro i9 informovanej fľaše zriedeným octom ako prírodným čistiacim prostriedkom. Používajte kefu,  ktorá je určená na čistenie fliaš. Nalejte do fľaše približne 0,5 dcl zriedeného octu a nechajte ho tam asi 10 minút. Fľašu dôkladne očistite kefou a potom opláchnite čistou teplou vodou.

  Zovňajšok fľaše
  Vonkajší povrch i9 fľaše čistite iba čistou vodou a nikdy nepúšťajte silný prúd (tlak) priamo na informačný štítok/kód. Pri čistení fľaše nepoužívajte čistiace prostriedky, ktoré obsahujú alkohol alebo iné abrazívne rozpúšťadlá, ktoré by mohli poškodiť alebo odlepiť informačný štítok/kód z fľaše.
  Neumývajte i9 fľašu v umývačke riadu, nakoľko by mohlo dôjsť k poškodeniu informačného štítku/kódu a v ňom obsiahnutých a uložených informácií.
   


  V čom je informovaná voda lepšia ako iné vody?
  Moderné zaobchádzanie s vodou, rozvody, armatúry a znečistenie spôsobujú, že sa voda stáva deštrukturovanou (mŕtvou) a tak stráca svoju prirodzenú vitalitu, samočistiace a antibakteriálne vlastnosti. Deštrukturované molekuly vody sa hromadia do väčších zhlukov, a tak sa živým organizmom horšie vstrebávajú. Tým je telo nútené využívať energetické zásoby a reštrukturalizovať zväčšené zhluky molekúl, a to za účelom využívania vody pre životne dôležité životné funkcie. Proces informovania pomáha vrátiť štruktúru vody do jej prirodzeného (živého) stavu.


  Akú vodu môžem do fľaše naliať?
  Najlepšie je použiť bežnú vodu z vodovodu alebo iných zdrojov pitnej vody. Môže to byť aj voda upravená, či už filtráciou, osmózou, ionizáciou alebo iným spôsobom. Do fľaše môžete naliať aj iné tekutiny ako džús, zelené nápoje a pod. Akákoľvek tekutina, ktorú nalejete do fľaše, sa stane informovanou. Nápoje s vysokým obsahom alkoholu alebo napríklad šumivé nápoje, káva, čaj a pod. môžu čiastočne zmeniť svoju chuť.


  Ako dlho trvá, kým sa voda stane informovanou?
  Proces informovania prebieha okamžite, však rozsiahle testy ukazujú mierne zvýšenie účinku v priebehu ďalších troch hodín. Z našich skúseností odporúčame naliať vodu do fľaše vždy večer, ráno vypiť a cez deň dolievať a piť úplne prirodzene, podľa potreby.


  Čo sa stane s vodou, keď ju z i9 fľaše prelejem do pohára alebo inej fľaše?
  Akonáhle je voda informovaná, bude si udržiavať svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru. V prípade, že informovanú vodu nalejete do hliníkovej alebo plastovej nádoby, postupne stratí svoju molekulárnu štruktúru. Ide o vplyv pôsobení nevhodných materiálov.

  UPOZORNENIE: i9 informovaná fľaša nemá priamy vplyv na biochemické vlastnosti vody a nie je náhradou za vodný filter.

  Zoradiť podľa:
  Pohlavie:
  Značka:

  Nenašiel sa žiadny produkt


  Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie